Porovnat produkty
Never Stood Still - běžecké vybavení

28. květen 2021

Never Stood Still - běžecké vybavení

Vytrvalost. Jaká je motivace pokračovat, když každá část našeho těla křičí „už dost“? Je to čistě vůle uspět? Nebo něco primitivnějšího, jako naše vrozená schopnost přežít?

Většina z nás to již zažila. Někteří z nás to zažívají docela často. Někteří z nás tento zážitek sami vyhledávají. Touha po výzvě a dobrodružství je nezastavitelná. Člověk porozumí sám sobě i světu kolem sebe.

Vnitřní hlas, který říká, pokračuj, to zvládneš, nezastavuj. Od východu do západu slunce, život jde dál a je potřeba žít jej naplno. Montane vám umožní jít dál a zažít více. Montane oblečení je navrhováno ve spolupráci s předními sportovci a testováno během nejtežších vytrvalostních závodech na světě. Oblečení, batohy a ostatní doplňky vás posunou za hranice – ve vaší mysli, vašich fyzických možnostech a cestě životem. Nezastavit se a žít naplno.

Charles Moll, Ambasador Montane UK

“Zcela splynout s přírodou je skutečná svoboda a zdroj inspirace. Rozhlížíte se kolem sebe, uvědomujete si sám sebe, toužíte vidět, co je na vrcholu hory, co je v lese a co bude dál. Překonávání sám sebe a vlastních výzev dává obrovský pocit hrdosti a sebevědomí. Budu lepší než včera.

Být vytrvalostním běžcem je můj životní styl. Vyžaduje to odhodlání, rovnováhu a předvídavost.

Běh je všechno, co dělám. Pracuji v noci a končím pozdě, ale na běh a trénink mám celý den.

Někdy je těžké se po dlouhé pracovní noci probudit - je to vztah; musíte udržovat rovnováhu mezi dobrými a špatnými okamžiky. Když dokončím závod nebo opravdu dlouhý běh, jsem na sebe hrdý – jsem lepší, než jsem byl včera. A to znamená, že se dostanu dále a zažiji více dobrodružství v přírodě.”

← Zpět na seznam článků